Vzhledem k tomu, že se naše pěstírna teprve"rozjíždí" nabízíme rostliny i od našich externích dodavatelů. Pokud je v nabídce uvedeno, že rostliny jsou od externích dodavatelů, doporučujeme platit převodem až po potvrzení objednávky rostlin. Máte-li zájem o rostliny které jsou z naši produkce, ale nabízíme menší množství než potřebujete, můžete objednat množství větší než nabízíme - rostliny budou také dodány od externích dodavatelů do 7 dnů. Pokud jste již rostliny zaplatili předem, nemusíte mít o své peníze strach, budou vám po dohodě neprodleně vráceny.

Upozorňujeme, že rostliny a živočichy odesíláme pondělí až středa. Ve čtvrtek a pátek rostliny a živočichy neodesíláme aby se nestalo, že zůstanou na poště přes víkend, kde budou bez světla, čímž dochází k jejich poškození nebo úhynu.
Prosíme o urychlené převzetí nebo vyzvednutí balíku po doručení.

Po špatných zkušenostech rostliny a živočichy na dobírku nezasíláme! Nevyzvednuté rostliny a živočichové tím že jsou dlouho uzavřeni v balíku bez světla se nám vracejí silně poškozené nebo úplně zničené, případně uhynulí. Děkujeme za pochopení.

V době od 15.11. do 15.3. rostliny a živočichy zasíláme, ale nepřebíráme zodpovědnost za případné poškození mrazem! Zvažte podle počasí vhodnost zaslání! Doporučujeme vyzvednout osobně nebo převzít na Fauna trzích Ostrava. V případě mrazivého počasí mimo tento termín si vyhrazujeme právo odložit odeslání zboží do oteplení (zákazníka budeme o odložení informovat a podrobnosti dohodneme).

Pro přepravu rostlin a živočichů doporučujeme dokoupit "Termo balení ryb a rostlin".