Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

visa

INVITAL CARBON 5 l

8229p21scx

Nový produkt

Základní hnojivo obsahující zdroj důležitého uhlíku. Působí rovněž k potlačení řas.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 104 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 104 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 52,00 Kč.


1 045,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

visa

Více informací

51087-0908529374.jpg

Co je INVITAL CARBON a proč jej používat?


Rostliny jsou tvořeny velkou částí z uhlíku. Ten je pro rostliny životně důležitý a jeho nedostatek vede k zakrnělému a pomalému růstu rostlin. Rostliny uhlík získávají z vody především ve formě oxidu uhličitého, který je však z vodovodní vody odstraňován. Dodáváme jej proto do akvária pomocí CO2 setů nebo formou hnojiva INVITAL CARBON.

CARBON navíc působí jako algicid, takže potlačuje růst řas. Množství oxidu uhličitého během dne v akváriu z různých důvodů kolísá (fotosyntéza rostlin, vypínání CO2 setu na noc...), proto je vhodné každé ráno přidat i CARBON, který zajistí stálý přísun uhlíku po celý den, což je pro rostliny velmi důležité.

CARBON působí jako první pomoc proti řasám. Je velmi účinný na většinu řas v akváriu, včetně obávané černé štětičkové řasy. Pokud se v akváriu řasa objevila, naberte do injekční stříkačky doporučenou denní dávku, vypněte filtr, aby voda v akváriu stála a postižená místa postříkejte stříkačkou. Po 15 minutách filtr opět zapněte. Toto opakujte několik dní po sobě. Řasa nejdříve zčervená a následně se úplně rozpadne.

 

Proč je INVITAL CARBON cenově výhodný?


Všechny tekuté uhlíku fungují na stejném, ne-li identickém receptu. INVITAL Carbon si necháváme vyrábět zakázkově, takže z výroby jde přímo k Vám, koncovým zákazníkům a proto je nižší cenu než konkurenční tekuté uhlíky. 

 

Kdy použít INVITAL CARBON?


  • už od založení akvária pro stabilní přísun uhlíku pro rostliny a jako prevenci proti řasám
  • pro odstranění již vzniklých řas

Jak dávkovat INVITAL CARBON?


  • Dávkujte 2 ml na 50 litrů akvarijní vody.
  • Největší účinnosti dosáhnete při ranním dávkování.

 

51107-1408125750.jpg

 

Recenze

Napsat recenzi

INVITAL CARBON 5 l

INVITAL CARBON 5 l

Základní hnojivo obsahující zdroj důležitého uhlíku. Působí rovněž k potlačení řas.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: