Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

visa

Artemia HR80 50g

scxl22R2

Nový produkt

Artémie vajíčka HR 80% - Suché artemické cysty pro rybí potěr a krevet 50 g k líhnutí. Vakuovaná v sáčku.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,00 Kč.


116,87 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

visa

Více informací

- MEZINÁRODNĚ UZNÁVANÝ PRODUKT: artemie vejce jsou uznávané profesionální přírodní potraviny bez umělých barviv nebo konzervačních látek. Naše cysty Artemia pocházejí ze slavných ruských solných jezer a byly předmětem četných vědeckých studií předních biologů po celém světě.

- VYSOCE KVALITNÍ KRMIVO PRO ZDRAVÍ VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA: 1g těchto slaných krevetových vajec obsahuje asi 210.000 výživných, snadno stravitelných Artemia nauplii o velikosti 410 - 465 μm. Je vynikajícím zdrojem energie, bílkovin a nenasycených omega-3 mastných kyselin, přispívá ke zvýšenému aktivnímu růstu a zajišťuje maximální přežití ryb.

- VYSOKÁ KVALITA: artemie vejce (suché cysty Artemia) jsou vyráběny pod nejpřísnějšími kontrolami kvality a hygieny podle mezinárodních environmentálních norem pro využívání přírodních zdrojů.

- VHODNÉ PRO VŠECHNY DRUHY RYB A KORÝŠŮ: Žádná ryba by neodmítla čerstvě vylíhnuté artemie nauplii! Od cichlid a guppies až po diskové a neonové tetry, koi a sumce, axolotly a krevety - Artemia nauplii jsou pozoruhodně atraktivní pro drobné dravce pro jejich spastickou trajektorii a dlouhou dobu přežití v akváriu.

Vejce krevet ve slaném nálevu jsou nejcennějším výživovým produktem v globální akvakultuře.

Aby byl zajištěn nejlepší možný start do života pro ryby nebo krevety potěr, čerstvě vylíhnuté artemie nauplii (Artemia nauplii) používají miliony profesionálů v chovu ryb a v průmyslovém chovu ryb po celém světě. Vzhledem k jejich odolnosti vůči slanosti vody je můžete použít v mořských i sladkovodních nádržích.

- INKUBAČNÍ INSTRUKCE: Připravte inkubační nádrž pomocí kuželovité nádoby. Přidejte 1 čajovou lžičku slaných krevetových vajec (2 až 3 g) do 1 litru slané vody (použijte 25 až 30 g soli na 1 litr vody) s hodnotou pH 8,5. Inkubujte s konstantním provzdušňováním a teplotou vody 26- 32 ° C. Udržujte úroveň světla 2000 luxů. Inkubační doba je 24 - 36 hodin.

 

SLOŽENÍ: 100% artemie vejce (suché Artemia cysty)

CHEMICKÁ ANALÝZA (%): Bílkoviny: 49,5 - 65 Tuk: 19,5 - 23,1 Sacharidy: 9,1 - 15 Popel: 0,6 - 3;

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ: pro maximální zachování kvality produktu uchovávejte při teplotách od -20 ° C do + 20 ° C. Spotřebujte do 30 dnů po otevření. Čerstvě vylíhnuté nauplii by měly být uchovávány v chladničce a krmeny do 24 hodin. NENÍ URČENO K LIDSKÉ SPOTŘEBĚ

Recenze

Napsat recenzi

Artemia HR80 50g

Artemia HR80 50g

Artémie vajíčka HR 80% - Suché artemické cysty pro rybí potěr a krevet 50 g k líhnutí. Vakuovaná v sáčku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: