Informace

Výrobci

Novinky

Slevy

Aktuality

Informace o novinkách, změnách...

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

**************************************************************************************************************************

DOPRAVA ZDARMA při nákupech od 2000 Kč !

Při dopravě zdarma si vyhrazujeme právo změnit dopravce a způsob dopravy zboží.

Zboží Českou Poštou zasíláme pouze do hmotnosti 30 kg, DPD do 50 kg (při překročení těchto limitů systém nepovolí tuto přepravu). Pokud to lze, zboží s vyšší celkovou hmotnosí je nutné rozdělit do více objednávek nebo osobně vyzvednout, případně použít naši dopravu.

Termín pro převzetí zboží na Fauna trzích Ostrava:

(Z důvodu nemoci se do odvolání Fauna Trhů neúčastníme !

Pro převzetí na FT Ostrava je nutné zboží objednat nejpozději tři pracovní dny před termínem konání!


  • V našem obchůdku můžete nakupovat i bez registrace.

  • Registrovaní zákazníci mají slevu 5% na veškeré zboží.

  • Po každém nákupu všichni zákazníci (i neregistrovaní) obdrží slevový poukaz se slevou 5% na další nákup, který provede do 12 měsíců. (registrovaní zákazníci tedy budou moci nakoupit s 10% slevou!)

Termíny našeho rozvozu - únor 2018

1.2.3.4.5.6.
7.8.9.10.11.12.
13.14.15.16.17.18.
19.20.21.22.23.24.
25.26.27.28.
Rozvoz je prováděn v zeleně označených dnech. V Petrovicích u Karviné a Karviné rozvoz po dohodě i mimo vyznačené dny.

Prosíme zákazníky aby při objednávkách zvážili zda zvolený způsob dopravy je pro vybrané zboží možný. Bohužel náš systém zatím nedokáže nabídnout pouze vhodné způsoby dopravy, ale nabízí i některé způsoby, které vhodné nejsou (na opravě pracujeme). Když bude způsob dopravy špatně zvolen, nebudeme objednávku takto akceptovat, ale budeme Vás kontaktovat pro sjednání nápravy. Tím se celý obchod zbytečně prodlužuje. Opravdu není například možné aby jsme zaslali 15 L balení krmiva v dopisní obálce, jak se nám stalo nedávno...

Děkujeme za pochopeníNovinky za poslední rok:

  • 18.9.2017 - Po přestavbě znovu zprovozněn náš obchod. (možná se vám bude zdát, že se nic nezměnilo, ale téměř vše co běží na pozadí je nové)
  • 13.7.2017 - Upřesněn popis možnosti platby "V hotovosti" u které docházelo vzhledem k nepochopení významu k nejčastějším chybám při objednávkách.
  • 23.6.2017 - Vzhledem ke stále stoupajícím nákladům na přepravu jsme byli donuceni zvýšit limit pro přepravu zdarma na 2000 Kč. (změna limitu se nevztahuje na limity naší vlastní dopravy)
  • 30.4.2017 - Otevřena poradna pro akvaristy, chovatele, rybáře...
  • 25.3.2017 - Přidán nový způsob dopravy zboží - Převzetí zboží v Opavě. Tato doprava je zdarma, ale omezena do celkové hmotnosti 2 kg.

Denně přidáváme nové zboží!

Nasledujte nás na Facebooku